Tisztelt Partnerünk! Fogyóeszközök esetén minimális vásárlási összeg nettó 50.000 Ft.

Karrier

A TC Hungary Közép-Kelet Európa vezető vendéglátóipari gépeket gyártó, forgalmazó és szervizelő vállalata, több mint 40 éve megbízható partnere a kereskedelmi és vendéglátóipari cégeknek. Közel 10.000 termék garantálja a széles választékot, az egyedi igényeket pedig a kiváló minőségű, hazai gyártású hűtőberendezésekkel elégítjük ki. Ügyfeleink elégedettségét az egész országot lefedő gyors és megbízható szervizhálózatunk biztosítja.

A TC Hungary cégcsoporthoz tartozó Thermotechnika – Crown Cool Kft. az alábbi pozíciókba keres munkatársakat:

A TC Hungary cégcsoporthoz tartozó Thermotechnika – Crown Cool Kft

Szerviztechnikus

pozícióba műszaki végzettséggel rendelkező munkatársakat keres.

Feladatok:

  • sörcsapoló berendezések telepítése, szervizelése alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszonyban is
  • és/vagy italhűtő vitrinek, hűtőkamrák szervizelése végzettségtől függően

Elvárások:

  • műszaki végzettség vagy jó műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hűtős végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • biztos munkahely egy több mint 40 éve a piacon lévő hazai cégnél
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony vagy alvállalkozói szerződéses együttműködés
  • stabil, egymást támogató csapat
  • rugalmas munkavégzés
  • teljesítmény alapú fizetés
  • céges autó és munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • mobiltelefon
  • munkaviszony esetén cafeteria

Munkavégzés helye:

  • az ország több pontján

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy pályázati anyagát a toborzas@tchungary.com e-mail címre küldje.

A THERMOTECHNIKA-CROWN COOL Kft.

Hűtőgép szerelő

pozícióba létszámbővítés miatt, hűtős végzettséggel rendelkező munkatársakat keres

Feladatok:

  • hűtőberendezések italhűtő vitrinek, hűtőkamrák karbantartása szervizelése

Elvárások:

  • országos, lakóhelytől függően

Állás, munka területe(i):

  • szakmunka
  • Karbantartó

A TC Hungary cégcsoporthoz tartozó Thermotechnika – Crown Cool Kft.

Betanított munka

pozícióba munkatársat keres

  • munkaidőkeretben történő munkavégzés (heti 40 óra) beosztás szerint
  • kulturált munkakörnyezet
  • cafeteria

2800 Tatabánya, Csarnok utca 17.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a thermotechnika.tatabanya@tchungary.com e-mail címre, vagy hívja a +36 30/636-1279-es telefonszámot.

REFERENCIÁK

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Bővebben

ÚJDONSÁGOK ÉS AKTUALITÁSOK HÍRLEVELÜNKBEN

Iratkozzon fel hírlevelünkre a legfrissebb hírekért, vagy aktuális akciókért, ajánlatokért Emailcímem megadásával hozzájárulok, hogy a megadott emailcímre érkező hírlevélben a Thermotechnika-Crown Cool Kft. általános statisztika készítés céljából nyomon kövesse az aktivitásomat (pl. megnyitás, kattintás).