Nagyértékű berendezéseit díjmentesen kiszállítjuk Önnek

Budapest területére maximum 5 munkanap alatt, vidékre maximum 10 munkanap alatt ingyenes, kapuig történő kiszállítást vállalunk minimum nettó 50 000 forintos rendelés esetén.

Expressz kiszállítási igény illetve konyhafelszerelések kiszállítási igénye esetén kérje egyedi árajánlatunkat.

Az ajánlat más akciókkal és kedvezményekkel nem vonható össze.

Karrier

Karrier

A TC Hungary Közép-Kelet Európa vezető vendéglátóipari gépeket gyártó, forgalmazó és szervizelő vállalata, több mint 30 éve megbízható partnere a kereskedelmi és vendéglátóipari cégeknek. Több mint 3000 féle termék garantálja a széles választékot, az egyedi igényeket pedig a kiváló minőségű, hazai gyártású hűtőberendezésekkel elégítjük ki. Ügyfeleink elégedettségét az egész országot lefedő gyors és megbízható szervizhálózat biztosítja.

A TC Hungary cégcsoporthoz tartozó Thermotechnika Kereskedelmi Kft. minimum 6 hónapra kb. heti 20 órában (egyéni megállapodás szerinti időbeosztásban)

Beszerzési gyakornok

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:
  • Beszerzési folyamat lebonyolítása, kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Segítséget nyújt a Magyarországon történő forgalomba hozatalhoz szükséges dokumentációk beszerzésében (CE minősítések, test report-ok, használati utasítások)
  • Adatok összegyűjtése a marketing osztály részére
  • Cikkadatbázis és partner adatbázis karbantartása vállalatirányítási rendszerben
  • Cikkszámok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai folyamat előkészítése, támogatása
  • Árképzéshez szükséges támogatás biztosítása
  • Készletértékelés vállalatirányítási rendszerben számlák alapján

Elvárások:

  • Folyamatban lévő logisztikai/gazdasági/külkereskedelmi tanulmányok
  • Üzleti angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
  • Proaktív személyiség

Munkavégzés helye: Budapest, 10. kerület. Várható kezdés: február (2017).

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy önéletrajzát a következő email címre küldje el: szabo.adrienn@tchungary.com.

Magyarország piacvezető professzionális hűtéstechnikai gyártó és forgalmazó cége kereskedelmi osztályára minimum 6 hónapra kb. heti 20 órában (egyéni megállapodás szerinti időbeosztásban)

Mérnök gyakornok

Feladatok

  • Excel táblázatos nyilvántartás kezelése
  • Kisebb AutoCAD-es rajzok készítése
  • Ajánlatok készítésének támogatása
  • Alkatrész rendelések előkészítése kooperálva a Beszerzési osztállyal

Elvárások

  • Folyamatban lévő épületgépészeti/mérnöki tanulmányok
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • AutoCAD magas szintű ismerete
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Stressztűrő képesség
  • MS Office (outlook, excel, word) magabiztos használata
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület.
Várható kezdés: február (2017).

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy önéletrajzát a következő email címre küldje el: elek.istvan@tchungary.com.

REFERENCIÁK

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Bővebben

THERMOTECHNIKA-CROWN COOL KFT.

Cím: H1103 Budapest, Kőér u. 3/F.| Telefon: (+36-1) 260-7126 | Fax: (+36-1) 433-3851 | E-mail: info@tchungary.com